Kuleli Evleri brand adds a new one to its works. Yıldırım Yapı Group, which has been producing projects in İstanbul's most valuable neighborhoods since 1972, continues its rapid rise in recent years. Yıldırım Yapı Group, which is carrying out the construction of 475 dwellings within the scope of recycling projects in the Şişli Bomonti, now moves to Haliç, one of the most valuable districts of İstanbul, with Kuleli Evleri Piripaşa brand. The first phase of Kuleli Evleri Piripaşa, which consists of two phases, is planned as 587 apartments.


Doğal Yaşam;

Yaşam alanının sadece dört duvar olmadığını bilen Kuleli Evleri Piripaşa, Sahip Olduğu inşaat alanının önemli kısmını yeşil alan çalışmalarına ayırmış ve site kapısından girdiğiniz anda size aradığınız huzuru sunuyor.

Ulaşım Kolaylığı;

Kuleli Evleri Piripaşa İstanbul’un merkezi Beyoğlu’nda konumlanmaktadır. Bölgeye yeni bir yaşam ve değer katan proje, bulunduğu konumla dikkatleri çekiyor. Temiz havası, ulaşım kolaylığı, eğitim, hastane ve eğlencenin merkezine olan Kuleli Evleri Piripaşa, sizi dünyanızın merkezi olmaya davet ediyor. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Yıldırım Yapı Grubu 1972’den beri sure gelen engin tecrübelerini geleceğe taşımaya devam ediyor.


Sosyal Yaşam;

İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm aktiviteleri, mağazaları ve dükkanları sosyal yaşam alanları içerisinde bir bütün olarak sunan Kuleli Evleri Piripaşa, sizin ve aileniz için bir projeden çok huzur kaynağınız olacak. Proje’de tropic bitkilerle çevrili açık yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş parkurları, bedelsiz tam donanımlı fitness salonu, zengin bitki örtüsünün yer aldığı yeşil alanlar, asansör ile doğrudan konutlara ulaşılan kapalı otoparklar, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanları, havuz başında ve piknik alanlarında oturma grupları, masa tenisi, bilardo salonu, plates-aerobic salonu, sinema, TV izleme salonu, alternatifli TV uydu sistemi, TTnet ve Superonline fiber internet alt yapıları, kafe ve hazır site yönetimi bulunmaktadır.24/7 SECURITY
PARKING GARAGE
FITNESS CLUB
CINEMA ROOMGREEN AREA
SWIMMING POOL
RUNNING PARKOUR
SAUNA

PHOTO GALLERY

LOCATION