KULELİ EVLERİ'NDEN GENİŞ AİLELERE FERAH KONUTLAR

İstanbul’un kalbinin attığı lokasyonda yer alan Kuleli Evleri Bomonti, büyüklükleri 159 metrekareye kadar değişen 2+1 teraslı ve 3+1 teraslı dubleks konut seçenekleri ile geniş aileleri rahatlatacak çağdaş çözümler sunuyor.

İhtiyaçlar ve değişen yaşam alışkanlıkları konut seçiminde kriterleri de belirliyor. Bireysel yaşamın öne çıktığı günümüzde çocuklu ve büyük aileler, geniş konut seçeneklerini öncelikli olarak değerlendiriyor. İstanbul’un yeni çekim merkezi Bomonti’de Yıldırım Yapı Grubu imzası ile yükselen Kuleli Evleri Bomonti projesi, sunduğu geniş teraslı ve dubleks seçenekleri ile geniş ailelerin beklentilerine cevap veriyor. Kalabalık ailelerin yanı sıra arkadaş davetlerinde de bir arada olmaya imkan sağlayan konutlar evde keyifli vakit geçirmenin anahtarı. İstanbul’un seçkin semtlerden biri olan Bomonti'de yükselen Kuleli Evleri Bomonti, geniş çözümleri ve teras ayrıcalığı ile evleri mutluluğun merkezi haline getiriyor.

 

 

FERAH MİMARİSİ SAYESİNDE HERKES BİR ARADA

Kalabalık ailelerin yanı sıra arkadaş davetlerinde de bir arada olmaya imkan sağlayan konutlar evde keyifli vakit geçirmenin anahtarı. İstanbul’un seçkin semtlerden biri olan Bomonti'de yükselen Kuleli Evleri Bomonti, geniş çözümleri ve teras ayrıcalığı ile evleri mutluluğun merkezi haline getiriyor. Günümüzde çocukların da ebeveynlerin de kendilerine ait alanlarının olması büyük önem taşıyor. 69 konutluk butik proje olma özelliği taşıyan Kuleli Evleri Bomonti, ailelere sıcak bir ortamda kullanışlı alanlar sunuyor. Kuleli Evleri Bomonti, toplam 7 bin 80 metrekare inşaat alanı içerisinde 159 metrekareye kadar 2+1 teraslı ve 3+1 teraslı dubleks konut seçeneğinin yanı sıra 13 adet farklı metrekarelerde dükkan seçenekleri de sunuyor.

Yıldırım Yapı Grubu tarafından inşa edilen Kuleli Evleri Bomonti seçkin daire ve cazip ödeme planlarıyla satışa sunulmaktadır. Projeler hakkında detaylı bilgi, haftanın 7 günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında Kuleli Evleri satış danışmanlarından alınabiliyor.Detaylı Bilgi